Top distributor výrobce Secons. Můžete se

Back to Top

Zoom

Details

FoCOM Modul kilometry

Diagnostický systém FoCOM nabízí programové rozšíření v podobě programového modulu, který dovoluje v panelech přístrojů editovat stav ujetých Km. Modul umožňuje měnit stav na jakoukoliv požadovanou hodnotu přímo z ovládacího programu FoCOM.

V rámci úpravy tachometru není nutný žádný další diagnostický adaptér nebo hardware. Procedura se provádí prostřednictví kabelu FOCOM přes centrální diagnostickou zásuvku ve vozidle. Funkce je užitečná při výměně řídicí jednotky motoru nebo přístrojové desky.

Změna hodnoty počítadla ujetých kilometrů bývá bohužel často zneužívána pro stáčení skutečné hodnoty ujetých kilometrů, respektive za účelem omlazení vozidla. V celé řadě českých a slovenských autobazarů a nejen autobazarů je tento způsob omlazování vozidel zcela běžný. Prodejci, za účelem zvýšení prodejní ceny, uvádějí kupujícího v omyl a tím se dopouštějí podvodu.

Nutno říci, že systém FoCOM nabízí také funkce, které dokážou v mnoha případech stočený tachometr bezpečně odhalit.

 

Aktivace a aktualizace

Rozšiřující modul je vázaný na HW klíč diagnostického kabelu FoCOM, který je současně i nositelem licence. Pro aktualizaci funkce je nutné předem zaslat číslo Vašeho kabelu. Po připsání platby za modul na náš bankovní účet Vám bude umožněno stáhnout modul přes internet. Nebo Vám bezplatně modul nainstalujeme a zaktivujeme přímo na naší pražské pobočce. Veškeré další aktualizace modulu kilometry jsou zdarma.

Modul se nezasílá

Po připsání Vaši platby na náš b.ú., Vám bude umožněno stáhnout modul přes internet.
Modul kilometry je možné použít pouze v kombinaci s diagnostickým rozhraním FoCOM.

Specifikace

Záruka 2 roky
Model FoCOM - modul kilometry
Parametry

Tabulka kompatibility

Vozidla a systémy IPC, které nejsou uvedeny v následující tabulce kompatibility, nejsou modulem pro editaci ujetých kilometrů – FoCOM modul kilometry, podporovány a pravděpodobně u nich nebude možné funkci editace provádět. V rámci kompatibility s konkrétním systémem nás prosím kontaktujte. Panely přístrojů ve starších vozidlech (pod. r.v. 2001) neumožňují přímý přístup do EEPROM paměti přes diagnostickou síť vozidla (OBD).
Focom modul kilometry tabulka kompatibility 11- 2015

Ukázky

Videa

YotuTube

Obrázky Není k dispozici

Podpora

Podpora

Naše technická podpora - důvod proč nakupovat u nás

Zaškolení
K tomuto produktu nabízíme zaškolení do obsluhy zdarma. Zaškolení se skládá jak z teoretické tak praktické části. Cílem zaškolení je, aby zákazník zvládl ovládání programu v plné míře.

Telefonická podpora
Pro technickou podporu můžete využít bezplatnou telefonickou linku +420 800 66 44 66. Tuto linku mohou využít i volající ze Slovenska.

Vzdálený přístup
Šetříme Váš i náš čas. Rádi Vám pomůžeme při řešení problému v reálném čase. Nejčastěji se tato podpora týká instalace a aktivace programu či instalace ovladačů.

Reinstalace na pobočce
Pokud se rozhednete nás navštívit z důvodu reinstalace diagnostických systémů, které jste zakoupili u naší společnosti, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Manuály diagnostických operací
Naší silnou stránkou je příprava autorských manuálů s diagnostickými postupy, které zasíláme našim zákazníkům na základě naší technické podpory.

Podpora zdarma
Nejen pro naše zákazníky publikujeme část naší technické podpory zdarma na adrese wiki.autodiagnostik.cz.

Související články
Na stránkách blog.autodiagnostik.cz publikujeme články věnované automobilové diagnostice.
Základy autodiagnostiky
Sériová diagnostika
Značková diagnostika
Diagnostika EOBD

Produktový list Není k dispozici
Software Není k dispozici
FAQ Není k dispozici

Recenze

Hodnocení produktu: FoCOM - modul kilometry

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Kvalita výrobku
Cena / Výkon
Užitná hodnota